Biz Kimiz?

Beyaz Hosting, 2004 yılında ilk kez web hosting hizmetlerini sunmak üzere piyasaya giriş yaptı. 2009 yılına kadar hosting pazarında kesintisiz ve hızlı bir hosting deneyimini müşterilerimize sunduk. 2014 yılı sonlarında vizyonumuzu genişleterek Türkiye pazarında geniş kitlelere hitap edebilmek için sunucu ağımızı genişlettik. 2015 yılı itibariyle pazara açılma ve ağırlığımızı koyma üzerine yeni yatırımlar yaparak mevcut hizmetlerimize yeni servisler ekledik.

Alan Adı Kayıt, Hosting, VPS Sanal Sunucu Kiralama, Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanlarında tecrübeli ekibe sahibiz. Ekibimiz en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücüyle çalışıyor, her gün kendimizi bu konuda daha da geliştirmeye gayret ediyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı ve sorunsuz hosting servisleri için bize güvenebilirsiniz. BeyazHosting.com üzerinden aldığınız hizmetler için güç içerisinde canlı yardım servisinden yararlanabilir, 7/24 online teknik destek servisimize müşteri paneliniz üzerinden bildirim gönderebilirsiniz.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmeti sağlayabilmek için en iyilerle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple tüm çözüm ortaklarımızı seçerken yüksek kalite standartlarından taviz vermiyoruz. En iyi yazılım ve donanımları en yüksek hat kapasiteleriyle sunmak için çalışıyoruz. BeyazHosting.com olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

BeyazHosting.com olarak tüm müşterilerimize en sade ve basit haliyle, verimli bir şekilde kullanabilecekleri internet hizmetlerini üst düzey kalitede sunmak misyonuna sahibiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin web sitelerini kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlamak, onların tam memnuniyetini sağlamak için ekip olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sunucu Lokasyonlarımız

Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting

Çözüm Ortaklarımız

Sağladığımız hizmetlerde birlikle çalıştığımız kurum ve markalar

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

Tüm kampanyalardan ve duyurulardan anında haberdar olmak için facebook hesabımızı takip edin.

Beyaz Hosting İnternet ve Bilgi Teknolojileri
© Telif Hakkı 2004-2018 beyazhosting.com – Her Hakkı Saklıdır.