Biz Kimiz?

2004 yılından beri web hosting sektöründe hizmet veriyoruz. Yılların getirdiği tecrübeyle hosting ve sunucu piyasasında en uygun fiyatları en performanslı ürünlerle birlikte sizlere sunuyoruz. 2014 yılından itibaren sunucu ağımızı Türkiye'den Avrupa'ya kadar genişlettik. Global olarak hosting piyasasında geniş kitlelere hitap eden altyapımızı her yıl yeni yatırımlarla büyütüyoruz. Tamamen yerli sermaye ile kurulduk ve kurulduğumuz günden beri müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenli barındırma çözümlerini en yüksek standartlarda sunuyoruz.

Alan Adı Kaydı, Hosting, VPS, Sunucu Kiralama, Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanlarında tecrübeli ekibe sahibiz. Ekibimiz en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücüyle çalışıyor. Ekip olarak her gün kendimizi çalıştığımız alanlarda geliştiriyoruz ve son teknolojiye her zaman uyum sağlıyoruz.

Profesyonel hizmet anlayışı ve sorunsuz hosting servisleri için bize güvenebilirsiniz. BeyazHosting.com üzerinden aldığınız hizmetler için güç içerisinde canlı yardım servisinden yararlanabilir, 7/24 online teknik destek servisimize müşteri paneliniz üzerinden bildirim gönderebilirsiniz.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmeti sağlayabilmek için en iyilerle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple tüm çözüm ortaklarımızı seçerken yüksek kalite standartlarından taviz vermiyoruz. En iyi yazılım ve donanımları en yüksek hat kapasiteleriyle sunmak için çalışıyoruz. BeyazHosting.com olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

BeyazHosting.com olarak tüm müşterilerimize en sade ve basit haliyle, verimli bir şekilde kullanabilecekleri internet hizmetlerini üst düzey kalitede sunmak misyonuna sahibiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin web sitelerini kesintisiz, hızlı ve güvenli bir şekilde yayınlamak, onların tam memnuniyetini sağlamak için ekip olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Sunucu Lokasyonlarımız

Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting
Beyaz Hosting

Çözüm Ortaklarımız

Sağladığımız hizmetlerde birlikle çalıştığımız kurum ve markalar

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

Tüm kampanyalardan ve duyurulardan anında haberdar olmak için facebook hesabımızı takip edin.

Beyaz Hosting İnternet ve Bilgi Teknolojileri
© Telif Hakkı 2004-2019 beyazhosting.com – Her Hakkı Saklıdır.