Kapat

Gizlilik Politikası

Beyaz Hosting İnternet ve Bilgi Teknolojileri (Beyaz Hosting olarak anılacaktır.) web sitesinde yapılacak olan tüm işlemlerin öncesinde bu gizlilik politikasını okuyunuz. Eğer burada yer alan şartları kabul etmiyorsanız, lütfen beyazhosting.com üzerinde herhangi bir işlem yapmayınız. Bu gizlilik şartları yalnızca Beyaz Hosting'e ait olan beyazhosting.com alan adı içerisinde yapılacak olan işlemler için geçerlidir. Web sitemizde yapacağınız işlemler ile bu gizlilik şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

Beyaz Hosting, sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sizden bir takım bilgiler talep eder. Bu talepler gerekli olan en az miktarda bilgiyi kapsamaktadır ve istenen bilgilerin hangi amaçla istendiği ilgili formlarda açıklanmıştır. Satın aldığınız ürün ve hizmetlerin tahsisi için sizden istenilen bilgiler güvenli bir şekilde saklanır. Bu bilgiler Adınız, Soyadınız, telefon numaranız, adresiniz, T.C. Kimlik numaranız ve e-posta adresiniz gibi sizi tanıtan bilgilerden oluşur. Bununla beraber sizden başka ek döküman ve bilgiler satın alacağınız ürün ve hizmetin niteliğine göre istenenebilir. Gerektiği takdirde sizden talep edilen bilgileri talep edilen süre içerisinde bildirmekle yükümlüsünüz.

Beyaz Hosting web sitesinde verdiğiniz tüm bilgiler güvenli bir şekilde ve şifreli olarak saklanmaktadır. Faturalarınızın yasal olarak kesilebilmesi için ve gerekli yasal durumlarda kullanılmak üzere bilgileriniz saklanır. Yasal merciiler talep ettiği durumda bilgileriniz yasal merciiler ile paylaşılır. Bu bilgiler üçüncü şahıs veya şirketlerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Beyaz Hosting üzerinde toplanılan bilgiler yalnızca sitemizi ziyaret etmekteki amacınızı ve satın aldığınız hizmetleri desteklemek amaçlı olarak kullanılır. Bu bilgilere yetksiz erişimi sağlamak için üst düzey önlemler alınmıştır. Ancak yine de oluşabilecek olağanüstü bir korsanlık girişimi ve benzeri bir müdahalede kayıtlı bilgilerin dışarıya potansiyel olarak sızdırılmasından dolayı Beyaz Hosting'in hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Beyaz Hosting, web sitesini ziyaretiniz sırasında, IP adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, kullandığınız web tarayıcısı ve trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkan veren teknolojileri kullanabilir. Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için ve size daha alakalı hizmetleri tanıtabilmemiz için çerez kullanılabilir. Bu dosyalar sadece kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içermekte olan ve neredeyse dünyadaki tüm web sitelerinde hali hazırda kullanılmakta olan tracking dosyalardır.

Beyaz Hosting, hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi sunuculara kaydetmez. Kredi kartı ödeme işlemlerinizin tamamı bankanız ve BDDK tarafından atanmış aracı kurumlar aracılığıyla yapılır. Tüm işlemler 3D Secure yöntemi ile gerçekleşir.

Beyaz Hosting, web sitenizde yapacağınız yasa dışı ve illegal herhangi bir işlem hakkında yasal merciilerle müşteriye haber vermeksizin müşteri bilgilerini paylaşma hakkına sahiptir. Beyaz Hosting, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabii olarak işlemlerini yürütmektedir ve daima yasal merciilerle işbirliği içerisinde olacaktır.

Beyaz Hosting, ziyaretçi veya müşteri tarafından bildirilmiş olan eksik ya da hatalı bilgiyi, ziyaretçi veya müşteriden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edilen doğru bilgi ile değiştirebilir veya yanlış bilgiyi silebilir.

Bu sözleşmede yer alan maddeler haber vermeksizin değiştirilebilir, güncellenebilir veya yeni maddeler eklenebilir. Beyaz Hosting'den bir hizmet almadığınız sürece üyeliğinizi ve tüm bilgilerinizi sildirme hakkına sahipsiniz. Üyeliğiniz silindiğinde sizinle ilgili olan tüm ürün ve hizmetler de sistemlerimizden kaldırılmaktadır.

Gizlilik politikamız ve şartlarımız ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle destek@beyazhosting.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Süper Destek. Her zaman yanınızdayız!