Kapat

Biz kimiz? 2004 yılından bu yana profesyonel olarak web barındırma çözümleri sunuyoruz. Yılların getirdiği sektör deneyimi ile web hosting ve veri merkezi hizmetleri piyasasında en güvenilir markalardan biri olmayı başardık. En yüksek teknolojiyi en uygun fiyatlarla son kullanıcıya ulaştırmak önceliğimiz oldu.

2014 yılında onuncu yılımızı kutlarken sunucu ağımızı Türkiye'den Avrupa'ya kadar genişlettik. Global hosting piyasasında geniş kitlelere hitap eden altyapımızı her yıl yeni yatırımlarla büyütmeye devam ediyoruz. Tamamen yerli sermaye ile kurulduk ve kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimize hızlı, kesintisiz ve güvenli barındırma çözümlerini en yüksek standartlarda sunuyoruz.

Alan Adı Kaydı, Hosting, VPS, Sunucu Kiralama, Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanlarında tecrübeli ekibe sahibiz. Ekibimiz en profesyonel hizmeti sizlere sunabilmek için tüm gücüyle çalışıyor. Ekip olarak her gün kendimizi çalıştığımız alanlarda geliştiriyoruz ve son teknolojiye her zaman uyum sağlıyoruz.

İşimizi ilk günkü aşkla yapıyoruz, hizmetlerimizi sevgiyle sizlere sunuyoruz. Profesyonel hizmet anlayışı ve kesintisiz veri servisleri için bize güvenebilirsiniz. BeyazHosting.com üzerinden aldığınız hizmetler için gün içerisinde canlı yardım servisinden yararlanabilir, Haftanın her günü, 24 saat boyunca online teknik destek servisimize müşteri paneliniz üzerinden bildirim gönderebilirsiniz.

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmeti sağlayabilmek için en iyilerle çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple tüm çözüm ortaklarımızı seçerken yüksek kalite standartlarından taviz vermiyoruz. En iyi yazılım ve en iyi donanımları en yüksek hat kapasiteleriyle sunmak için çalışıyoruz. BeyazHosting.com'un size en kaliteli servisleri sunacağından şüpheniz olmasın.

Servislerimizi size sunarken partnerlik yaptığımız premium çözüm ortaklarımız.

2004 yılından beri en iyilerin tercihiyiz

Kurumsal ve bireysel hosting kullanıcıları için en verimli web barındırma çözümlerini sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyisini yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan sunucular

Dört farklı ülkede, yedi farklı veri merkezinde onlarca web sunucusuyla kesintisiz hizmet veriyoruz. Dünyanın dört bir yanına yayılan geniş müşteri ağımız ile her gün bir adım ileriye gidiyoruz.

Gelişmiş online destek sistemi

Satış öncesinde ve satış sonrasında online destek sistemimiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz.

gelişmiş online destek sistemi

Süper Destek. Her zaman yanınızdayız!