Kapat

Domain Transfer

En ucuz domain transfer kampanyaları sizi bekliyor.

Sahibi olduğunuz tüm alan adlarını en özel fiyatlarla Beyaz Hosting'e taşımanın zamanı geldi. Domainlerinizi transfer edin, tüm alan adlarınız aynı panelde olsun, hepsini kolayca yönetin.

domain transfer
domain transfer

KOLAY TRANSFER

Domain adınızı bize transfer etmek sandığınızdan daha kolay.

Alan adınız hangi firmada olursa olsun, yetki kodunuzu kullanarak Beyaz Hosting panelinize kolayca aktarabilirsiniz.

dns

SÜRESİ 1 YIL UZAR

Domain adınızı bize taşıdığınızda aynı zamanda süresi 1 yıl uzar.

Domain transfer ücretinizi ödediğinizde yalnızca domain adınız bize taşınmakla kalmaz, aynı zamanda süresi de 1 yıl uzar.

güvenlik kalkanı

HIRSIZLIK KORUMASI

Domain güvenlik kilidiyle alan adınızı koruma altına alıyoruz.

Domain hırsızlığına ve bilginiz dışında yapılabilecek her türlü işleme karşı domain adınızı kilitleyerek koruyoruz.

whois gizleme

WHOIS Gizleme

Opsiyonel olarak alan adı sahiplik bilgilerinizi gizleyebilirsiniz.

Domain bilgilerinizde yer alan isim, adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi dışarıdaki üçüncü kişilerin görmesini engelleyin.

özel nameserver

Özel Nameserver

Size ait özel nameserver adreslerini oluşturabilirsiniz.

Özel nameserver oluşturucu ile NS1/NS2 gibi özel DNS adreslerinizi oluşturup kendi alan adınızda kullanabilirsiniz.

yönetim paneli

KOLAY YÖNETİM

Satın aldığınız domainleri panelinizden kolayca yönetin.

Sahibi olduğunuz tüm domainleri müşteri paneliniz üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Tüm ayarlar tek bir yerde sizi bekler.

Domain Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Domain kayıt işlemleriyle ilgili bize en çok sorduğunuz sorular ve cevaplarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Domain, bir diğer adıyla Alan Adı, bir internet sitesinin sahip olduğu özel ad ve adrese denir. İnternet üzerinde bir web sitesinin bulunabilir olması için bir domain yani alan adına ihtiyacı vardır. Bu domain adresleri bir hosting hesabına bağlanarak çalışmaktadır. Örneğin, beyazhosting.com Beyaz Hosting'e ait bir domaindir. Domain adresleri kendilerine has uzantılara sahip olabilirler. Örneğin bu uzantı .com, .net, .org gibi yüzlerce uzantıdan biri olabilir.

Alan adınızı, yani domain adresinizi satın almak oldukça basittir. Beyaz Hosting üzerinden bir domain adı sorgulayın. Başkası tarafından alınmamış olan boşta bir domaini tespit edin ve bunun ödemesini yaparak kendi adınıza tescil edin. Tescil ettiğiniz süre boyunca satın aldığınız domain dünyada yalnızca size ait olur. Tüm bu işlemleri Beyaz Hosting üzerinden anında yapabilirsiniz.

Satın aldığınız domain adının süresini Beyaz Hosting müşteri panelinizden kolayca uzatabilirsiniz. 1-10 yıl arası herhangi bir süreyi panelinizden seçerek alan adınızın süresini dilediğiniz gibi uzatabilirsiniz.

Domain satın alırken markanızı, projenizi veya fikirlerinizi yansıtan bir isim seçmeyi düşünebilirsiniz. Aynı zamanda insanların aklında kolay kalabilecek bir isim belirlemeniz daha sonra ziyaretçilerin tekrar sitenize gelmesini kolaylaştıracaktır. Yüzlerce çeşitli uzantı arasından size uygun olanını seçip hemen kayıt edebilirsiniz.

Satın aldığınız domain adı sizin adınıza tüm dünyada geçerli olmak üzere resmi olarak tescil edilir. Bu işlem geri alınamaz. Dolayısıyla domain satın aldıktan sonra geri iade edilemez. Bu yüzden lütfen domain satın alırken dikkatli bir şekilde satın alımı gerçekleştiriniz.

Domain bilgilerinizi size sağladığımız özel domain yönetim panelinden değiştirebilirsiniz. Bu panelden hem iletişim bilgilerinizi hem de domain adınıza ait DNS ayarlarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

Domain satın aldığınızda bu sizi o adın dünyadaki tescilli tek sahibi yapar. Ancak web sitesi yüklemek için yeterli değildir. Şimdi domain adınızı bağlayabileceğiniz bir web hosting hesabınıza ihtiyacınız var. Satın aldığınız domain adresini bir hosting hesabına bağladıktan sonra web sitenizi yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

WHOIS yani domain sorgulama işlemleri bir domain adının kime ait olduğunu gösterir. Bu durum kişisel bilgilerinizin sorgulama yapan herkes tarafından görülmesine sebep olabilir. Beyaz Hosting WHOIS gizliliği eklentisi sayesinde bu bilgilerin tümünü üçüncü kişilerden gizleyebilirsiniz.

Evet, Türkçe karakterli bir domain satın alarak bunu kullanabilirsiniz.

2004 yılından beri en iyilerin tercihiyiz

Kurumsal ve bireysel hosting kullanıcıları için en verimli web barındırma çözümlerini sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ile her zaman daha iyisini yapabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Binlerce mutlu müşterimiz arasında sizi de görmek isteriz.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan sunucular

Dünyanın her yerindeyiz! Dört farklı ülkede, yedi farklı veri merkezinde onlarca web sunucusuyla kesintisiz hizmet veriyoruz. Dünyanın dört bir yanına yayılan geniş müşteri ağımız ile her gün bir adım ileriye gidiyoruz.

Gelişmiş online destek sistemi

Satış öncesinde ve satış sonrasında online destek sistemimiz üzerinden haftanın 7 günü 24 saat boyunca tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz.

gelişmiş online destek sistemi

Süper Destek. Her zaman yanınızdayız!