May 14th PHP Mail Fonksiyonu Hakkında

Tüm sunucularımızda PHP Mail fonksiyonu artan SPAM gönderimleri nedeniyle kapatılmıştır. PHP formları aracılığıyla mail gönderebilmek için SMTP fonksiyonunu kullanmanız gerekiyor. Joomla, Wordpress, Drupal ve benzeri hazır scriptlerde mail ayarlarını smtp fonksiyonu ile çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. ... Devamını Oku »

Apr 28th Sunucu Donanım Yükseltmesi

28 Nisan 2016 saat 22:00 itibariyle Almanya lokasyon sunucularda taşıma ve donanım yükseltmesi yapılacaktır. Yapılacak olan bu CPU/RAM yükseltme işlemiyle bu sunucuda bulunan web sitelerinin performansının iyileştirilmesi, sunucunun stabilitesinin arttırılması ve kullanılan yazılımların güncellenmesi ... Devamını Oku »

Nov 21st Arayüzümüz Yenilendi!

BeyazHosting.com web sitemizi yeniledik. Siz müşterilerimize artık daha modern ve işlevli bir web sayfası tasarımı aracılığıyla hizmet vermeye devam edeceğiz. Daha işlevsel bir görünüm ve kolaylık sağlaması bakımından online işlem merkezimizde bir çok köklü değişiklikler yaptık. Görüş ve önerilerinizi bizlere ... Devamını Oku »

Nov 20th Telefon Numaramız Değişti!

Yeni telefon destek hattımız 0312 979 76 47 olarak güncellenmiştir. Satış ve teknik destek işlemleri için mesai saatleri içerisinde bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.