SUNUCU KİRALAMA

 • Dedicated Sunucular
 • Linux ve Windows Seçenekleri
 • Uygun Ödeme Seçenekleri
Sunucu Adı İşlemci Modeli Bellek Disk Sürücüsü Bant Genişliği Lokasyon Aylık Fiyat
Power 125 Intel i7 950 24 GB DDR3 2x 1 TB SATA Limitsiz Almanya 199 TL
Power 135 Intel Xeon E3-1245 32 GB DDR3 2x 2 TB SATA Limitsiz Almanya 229 TL
Power 925 Intel Xeon E5-1650v2 64 GB DDR3 2x 2 TB SATA Limitsiz Almanya 289 TL
Sunucu Kiralama Seçeneklerimiz

Beyaz Hosting'den kiralayacağınız sunucular Türkiye'nin yanısıra Almanya, İngiltere ve Fransa lokasyonlu Avrupa'nın önde gelen veri merkezlerinde barındırılmaktadır. Fransa lokasyon sunucularımızın tümünde DDoS koruma ücretsiz olarak mevcut olup, diğer sunucularımızın tümünde de güvenlik duvarı hardware olarak mevcuttur. Yedekli olarak çalışan network hatları Avrupa ve Türkiye üzerinden erişimlerde en iyi sonucu ve uptime garantisini verir.


 • Sunucularımızın tümünde %99.9 uptime garantisi mevcuttur.
 • Sunucu hat değerleri anlık olarak minimum 250mbit bağlantıyı garanti eder.
 • Operatörler: Türk Telekom, Superonline, Level3, Telia Sonera, Global Crossing, Tata Telecommunications, Deutsche Telekom, Cogent
 • Kiralık sunucularımızın tümünde yedekleme sorumluluğu müşterilerimize aittir.
 • Sunucuların yasadışı amaçlarla kullanılması yasaktır. Tespiti halinde sunucu kapatılır.
 • Kiralayacağınız sunucular unmanaged olarak teslim edilir. Sunucunun yönetimi ve bakımları tamamen tarafınıza aittir.
 • Opsiyonel olarak sunucunuza kontrol paneli lisansı alarak ilk kurulumunun tarafımızdan gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.
 • Tüm sunucular yasal %18 K.D.V. ile faturalandırılır.

Web sitenizin hosting ihtiyacını karşılamak BeyazHosting.com'da çok kolay! İster yeni bir web sitesi kurmak için hosting satın alın, isterseniz de başka bir firmada yer alan hosting hesabınızı bize taşıyın. Yalnızca dakikalar içerisinde sipariş verebilir ve hosting hesabınızı aktifleştirebilirsiniz. Üstelik eğer ihtiyacınız olursa başka firmalardan hosting hesabınızı ücretsiz olarak taşıyoruz. Şimdi sipariş verin, hemen kullanmaya başlayın.
Dell. HP ve Supermicro gibi sunucu üreticilerinin en yeni, en hızlı web sunucularını kullanıyoruz. Barındırma hizmeti sağladığımız sunucularımızın tümünde güçlü Intel Xeon işlemciler ve minimum 64 GB DDR3 Ram kullanıyoruz. SAS ve SSD depolama üniteleriyle güçlendirilmiş BeyazHosting.com sunucuları size performansı ve güvenliği en üst seviyede sağlar. Sunucularımıza aşırı yük bindirmiyoruz ve performansınızın her zaman stabil kalması için 7/24 tüm sunucularımızı izliyoruz. İşlemci gücünüzü tam kullanabilmeniz için ise CloudLinux altyapısını kullanarak sitenizin kaynak kullanımı optimizasyonunu yapıyoruz. Güçlü hosting arıyorsanız, doğru adrestesiniz!
Güvenlik konusunu ciddiye alıyoruz ve en güncel güvenlik yazılımlarını ve güvenlik duvarlarını sunucu yapılarımızı korumak için kullanıyoruz. Sunucularımızda kullandığımız işletim sistemleri uzman sistem yöneticileri tarafından maksimum performansı ve güvenliği bir arada verebilmesi için dizayn edilmiştir. Periyodik ve anlık güvenlik taramaları sayesinde hem hosting hesabınızın hem de sunucunun genel güvenliğini sağlıyor ve tüm işlemleri günlük olarak takip ediyoruz. %99.9 Uptime garantisi ile web siteleriniz Beyaz Hosting sunucularında güvende...